آیا جمعیت راهپیمایان 22 بهمن به نیم در صد کل جمعیت ایران رسید؟!


 راهپیمایی 22 بهمن شکست یا پیروزی جمهوری اسلامی؟.

باند جمهوری اسلامی، راهپیمایی هر ساله 22 بهمن را به عنوان تائید مجدد نظام از سوی مردم معرفی میکند (نوعی رفراندوم).

حال ببینیم جمهوری اسلامی برنده این رفراندوم بوده است یا بازنده آن:

جمعیت مردم ایران بالای 70 میلیون نفر است، یعنی رژیم برای پیروزی در این رفراندوم خودخوانده، حد اقل باید نصف به علاوه یک جمعیت یعنی بالای 35 میلیون نفر را به خیابان می آورد (کودکان را یز به این راهپیمایی کشاندند) !.

میشود حدس زد که 35 میلیون نفر چند میدان و خیابان شهر ها را پر میکنند و باز هم میشود حدس زد که جمعیت واقعی راهپیمایان چقدر بوده است!.

سوالی که در اینجا پیش می آید این ست که آیا اصلا ر صد جمعیت راهپیمایی 22 بهمن به نیم در صد جمعیت ایران (350 هزار نفر) رسید؟!!!.

باقی مردم ایران یا مخالف گروهک تروریستی جمهوری اسلامی هستند و یا حد اقل حاضر به دفاع کردن از آن (آن هم در شرایط بحران زده کنونی این رژیم) نیستند!.

پس راهپیمایی 22 بهمن، نمایش حقارت باند جمهوری اسلامی بود!.

اکنون میشود جمهوری اسلامی را پایان یافته انگاشت، حال باید به نظام بعدی اندیشید، نظامی دموکراتیک و کاملا مستقل از هر قدرتی به جز ملت ایران و یک «دولت لائیک» که نسبت به ادیان (یا بی دینی و بی خدایی) و اعتقادات شهروندانش کاملا خنثی و بیطرف باشد و آزادی های سیاسی و اجتماعی تمام شهروندان (با هر دین و مرام یا بی خدایی) را تضمین نماید و نسبت به رفع تبعیض های نژادی، جنسی، اعتقادی و… شهروندان کوشا باشد.

Advertisements

23 responses to this post.

 1. ساده انگارانه است .
  سالهاست که می گیم ، اینا جمعیتی نیستن ، هر چی هم هستن به زور آورده شدن .
  اما همین آش و همین کاسه
  اما این ملت رو برای مخالفت با رژیم اگه بخوایم جمه کنیم یک دهم این هم نمیشه .
  دیگه چه زوری بالاتر از این وضعیتی که الان توی مملکت هست ؟ با این هزینه های زندگی؟
  مگه زوری که دولت می گن انجام میده که این مردم رو به خیابون بیاره ، اقتصادی نیست ؟ چرا پس وضع بد اقتصادی و معیشتی مردم نمی تونه زورشون کنه برای مخالفت بیان بیرون ؟
  علتش فقط بی تفاوتی گسترده همه اقشار ، بی غیرتی همه ما ، و حراج شرافتمونه .
  با این وضعیت ، لیاقت بهتر از این حکومت رو هم نداریم .
  همین

  پاسخ

 2. Posted by sabzmoalem on فوریه 12, 2012 at 8:25 ق.ظ.

  امیر جان یا ساده ای یا خودت را به سادگی زده ای:
  1- اگر ما مخالفان بدانیم امنیت جانی داریم مطمئنن چندین برابر این جمعیت در خیابان ها بودیم.
  2- بیش از یک ماه تبلیغات کل موافقانشان این جمعیت بود.
  3- خیلی از حاضرینشان مزدور بودند
  4- این همه امکانات و پذیرایی برا ی جذب عوام الناس
  5- اجبار برای حضور خیلی از نظامیان و کارمندان و …

  اما ما بیشماریم …

  پاسخ

 3. Posted by سمیه on فوریه 12, 2012 at 8:26 ق.ظ.

  سلام
  نمیدونم بگم موافق های بیچاره یا مخالف های بیچاره !

  پاسخ

 4. امسال هم مثل هر سال دیگه باز هم خیلی ها رفتن راهپیمایی 22 یهمن-لیاقت این ملت همینه-هرچقدر همه چی گرونتر بشه و مردم بدبخت تر بشن لیاقتمون همین هست.فقط بلدیم هرجا که دور هم جمع میشیم بگیم همه چی چقدر گرون شده و…
  ,وقتی بخاطر شارژ ایرانسل ارزونتر پامیشن میرن توقع چی داریم آخه-؟

  پاسخ

 5. Posted by كاوه on فوریه 12, 2012 at 8:29 ق.ظ.

  به نظر من كساني كه به تظاهرات مي‌آيند چند دسته هستند! (بدون توجه به تعداد اين گروه‌ها) گروه اول كساني كه از مدرسه اداره و … مي‌آيند گروه ديگر سربازان و … گروه سوم كساني كه از حكومت ارتزاق مي‌كنند ولي اين‌ها همه نيستند! گروه مهم كساني هستند كه در جامعه احساس شديد اقليت بودن مي‌كنند، خودتان را جاي كسي بگذاريد كه به هر دليل از تغيير حكومت هراسان است و يا به هر دليل اين حكومت را دوست دارد و هر روز در تاكسي و اداره و بقالي و … فحش به حكومت مي‌شنود و نمي‌تواند دائم با مردم دعوا كند، اين شخص در هر هيچ شرايطي اين حس شيرين ابراز وجود از طريق شركت در راهپيمايي را از دست نمي‌دهد! او در مسير راهپيمايي تخليه مي‌شود و از ته دل به همه فحش مي‌دهد و در ميان كساني قرار مي‌گيرد كه شكل او هستند و شكل او فكر مي‌كنند! اگر اين عده 8 درصد جامعه‌ي ما باشند مطمئن باشيد به خاطر آنكه در اقليت هستند حداقل 80 درصدشان با زن و بچه و … در راهپيمايي شركت مي‌كنند! حالا بياييد در استان تهران با حدود 12 ميليون جمعيت اگر 5 درصد از هم استاني‌هاي ما در اين راهپيمايي شركت كنند مي‌شود شش‌صد هزار نفر! شش صد هزار نفر براي پر كردن خيابان جمعيت بسيار زيادي است، شما فكر كنيد مي‌شود شش برابر استاديوم آزادي! وقتي با تكنيك‌هاي فيلم برداري از اين جمعيت فيلم بگيري خيلي بيشتر هم نشان داده مي‌شود! وقتي مي‌شود گفت چرا مخالفين وضع موجود براي مخالفت به خيابان نمي‌آيند كه از طرف حكومت امان داده شود!! نه در وضعيت فعلي كه بايد اشهدت را بخواني و بروي 25 بهمن!

  پاسخ

 6. با درود
  و با سپاس از علامت سوالی که در ذهن مخاطب ایرانی ایجاد می کنید. در آدرسی که در ادامه میاد، یه تحلیل کاملا علمی به همراه محاسبات منطقی نشون میده که جمعیت واقعی راهپیمایان حداقا در شهر تهران خیلی کمتر از اونه که فکر می کنیم.
  پیروز باشید

  پاسخ

 7. Posted by mohammad on فوریه 12, 2012 at 8:31 ق.ظ.

  شما تا صد نفر یکجا جمع می شه داد می زنین که آی حکومت نابود شد ولی اگر میلیون ها نفر به عشق کشور و انقلاب به خیابان بیاد سایت بالاترین و بی بی سی و بقیه کوچکترین عکس و خبری نمی زاره . بهتره که از فضای مجازی خارج بشید و وارد فضای واقعی شاد کشور بشید .من خیلی خوشحالم که شما از بی خبری و به گدایی خبر افتاده اید و به جای پرداختن به حمایت مردم از نظام اسلامی به طرح موضوعاتی می پردازید که دیگر ارزشس نداره و کسی به شما دیگه اصلا اهمیت نمی ده.ای قطره ها به دریایزخروشان ملت وارد شوید وگرنه خورشید خشم ملت شما را نابود می کند

  پاسخ

 8. با درود
  و با سپاس از علامت سوالی که در ذهن مخاطب ایرانی ایجاد می کنید. در آدرسی که در ادامه میاد، یه تحلیل کاملا علمی به همراه محاسبات منطقی نشون میده که جمعیت واقعی راهپیمایان حداقا در شهر تهران خیلی کمتر از اونه که فکر می کنیم.
  پیروز باشید
  http://irane-farda.blogfa.com/post-22.aspx

  پاسخ

 9. Posted by بهنود on فوریه 12, 2012 at 8:37 ق.ظ.

  فقط بی غیرتیم!

  پاسخ

 10. Posted by بامداد on فوریه 12, 2012 at 8:37 ق.ظ.

  یعنی بچه های یک ساله و دو ساله هم تو رفراندوم شرکت می‌کنند؟ بسیار ساده انگارانه و ابلهانه است این متن. این تنها نمونه‌ای از بی دقتی آن است نه بی منطقی اش.

  پاسخ

  • پاسخ نویسنده:
   البته ادبیات و نوع کلام هر کس نشانه میزان شعور اوست
   در مورد کم دقتی و بی منطقی هم باید عرض کنم که تو متن باید دقت میکردین که نوشته م کودکان رو هم به راهپیمایی بردن
   در واقع گروهک تروریستی جمهوری اسلامی متاسفانه حتی شیرخواران رو هم وارد سیاست کرده

   پاسخ

 11. Posted by امیر on فوریه 12, 2012 at 8:53 ق.ظ.

  شما واقعا خوابید یا خودتونو رو زدید به خواب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  به نظر خودتون 350هزار نفر امده بودند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

 12. اصولا هر گاه در كشوري تظاهرات به حمايت از دولت برگذار شود به هر دليل و با هر جمعيت اين نشاندهنده ديكتاتور و نامشروع بودن حكومت است. شما در كدام كشور ازاد و دموكراتيك جهان ميبينيد كه تظاهرات موافق حكومت برگذار شود. تظاهرات كلا ابزاري است براي نشان دادن مخالفت مردم با سياستهاي دولت در نظامهاي دموكراتيك. كه اتفاقا علي رغم اينكه بر ضد سياستهاي دولت است به دولتهاي دمموكراتيك بسيار كمك ميكند كه بفهمند تا چه حد سياستهاي انها مورد قبول مردم واقع هست يا نيست تا بتوانند سياستهاي خود را اصلاح نموده و در انتخابات بعدي بر قدرت بمانند. نظام دموكراتيك كه همواره بر راي بيش از نيمي از جمعيت مملكتش تكيه زده است نياز به اوردن جمعيتي از مردم به خيابان براي مشروع جلوه دادن خود ندارد. اين نظامها خودبخود (بخاطر انتخابات ازاد) مشروع هستند. نظامهاي ديكتاتوري كه چنين مشروعيتي ندارند سعي ميكنند از طريق اوردن بخشي از مردم نااگاه يا فرصت طلب به خيابان پوششي بر عدم مشروعيت خود بگذارند. كه البته ميتوان در جواب چنين حركاتي به انها گفت اگر ادعايتان اين است كه جمعيتي كه به خيابان اورده ايد اكثريت مردم هستند و شما مورد قبول ااكثريت كشور هستيد پس چرا با خيال راحت يك انتخابات ازاد نميگذاريد تا مشروعيت واقعي از نوع مورد قبول در تمام دنيا بدست اوريد. اگر هم اكثريت مردم را پشت خود نداريد پس نامشروع هستيد پس ديگر نياز به شمردن اينكه چند نفر براي حمايت از دولت به خيابان امدند نيست. پس قبل از هر كس خود ديكتاتورها ميدانند كه اكثريت با انها نيست و انها مشروع نيستند دليل ندادن مجوز به راه پيمايي مسالمت اميز مخالفان همج همين است كه نميخواهند مشخص شود كه اكثريت با انها نيستند.

  پاسخ

 13. Posted by نادر on فوریه 12, 2012 at 9:45 ق.ظ.

  نه عزیزم اونموقع اعتقاد داشتیم اگه کشته شدی میری بهشت اما الان فهمیدبم که اینا حرف مفته واگر مردی سهمت از دنیا تمومه

  پاسخ

 14. Posted by ناشناس on فوریه 12, 2012 at 10:03 ق.ظ.

  زیاد هم دور از عقل نگفتید با همین حداقل مردم هم پیروزند چون آنها همیشه در صحنه اند برای همین می دانند که اگر چند فرد محرک و خود جوش هم پیدا شود و آنها را خفه کنند بقیه تو سوراخ قایم میشن.

  پاسخ

 15. Posted by فیلسوف on فوریه 12, 2012 at 12:13 ب.ظ.

  مشکل حس «فقط به فکر خودت باش هست که تو ایران فراگیر شده» .
  هزاران دلیل کاملا اشکار وجود داره که ما کلا خط کشیدیم رو تمام احساسات و عواطف انسانیمون و همه تبدیل شدیم به یک عده به اصطلاح زرنگ که بقای خودمون رو در حفظ منافع شخصی و از بین بردن منافع دیگران میبینیم.
  معادله کاملا مشخص هست .اینچنین ملتی هیچ وقت از جان خودش که هیج حتی از منافع مادی خودش هم به خاطر جمع نمیگزه .اما یک واقعیت وجود داره ما این اجتماع و انچه که بر سرش میاد رو ول کردیم و چسبیدیم به منافع شخصیمون در نتیجه این اجتماع به سرعت در حال متلاشی شدن و غیر قابل تحمل شدن پیش میره وبه نقطه انفجار خواهد رسید ..از انجا که همه ما مجبور به زندگی در این اجتماع هستیم در نتیجه همه ما و در نتیجه منافع ما به خطر خواهد افتاد.
  به عبارتی انقدر انهطات شدید اجتماعی منافع شخصی رو به خطر میندازه که همه میفهمند کهد منافع شخصی در ارتباط تنگاتنگ با منافع جامعه هست و نمیشه نصبت به ان بی تفاوت بود .
  پس نگران نباشید فقط بگدارید اجتماع به همین سیر انهطات خودش ادامه بده تا در نهایت به صورت خودکار همه ما رو به پرتگاه ببره و اونموقع همه چشماشون باز خواهد شد .

  پاسخ

 16. مشگل اساسی ما دین دروغین اسلام است که هزارو چهار ساله که گریبان مردم ایران را گرفته. خوشبختانه این دین سراپا دروغ در ایران ما دارد از بین میرود . این را میتوان به خوبی دید. من به شخصه خوشحالم که مردم به دروغهای آخوند های ک… دارند پی میبرند . رهبر جمهوری دروغین اسلام به چشم هزاران نفر نگاه میکند و میگوید مردم آمریکا بیش از چهار ماه است که برای تغییر رژیم خود در خیابانها هستند. به نظر من یکی باید بیش از هزار بار ک… داده باشد تا بتواند اینچنین راحت دروغ بگوید. مردم ایران به زودی به پیروزی خواهند رسید و در این هیچ شکی نیست. آفتاب همیشه زیر ابر نمیماند . آخوند ها بیش از هزار سال است که بما دروغ گفتند ولی دیگر به خاطر وجود رسانه هایی مانند تلویزیون و اینترنت , این کار دیگر عملی نیست. دورد فراوان بر شما که زحمت میکشید و نظرتان را اعلام میکنید .

  پاسخ

  • Posted by الناز on فوریه 4, 2013 at 10:24 ب.ظ.

   کاملا درسته اگر این نظام کثیف از ایران به زودی کنار برود اسلام کثیف هم برای همیشه به درک واصل میشود

   پاسخ

 17. Posted by الناز on فوریه 4, 2013 at 10:23 ب.ظ.

  حماقت بزرگ مردم اینه که از نظام پوشالیی که سرتا پایش در لجن است می ترسد اگه همه در مخالفت از این نظام فاسد و فاسق به خیابانها بیایند باز هم نظام از پشتوانه مردمی میتواند سخن بگوید اگه دولت جمهوری اسلامی راست میگوید اجازه حضور واقعی مردم که مخالف این نظام دزد و فاسد هستند را بدهد دیگر باید خفه شود و سر جایش بنشیند و در نهایت گورش را از این مملکت گم کنند

  پاسخ

 18. نه من نمیرم

  پاسخ

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: