پیرامون شنیده ها از انکار کودتای 88 توسط محمد خاتمی: آقای خاتمی انتخاب کنید!،، مردم یا باند جمهوری اسلامی؟!


دبیر کل حزب موتلفه: اخیرا شنیده‌ایم خاتمی در جلسه‌ای خصوصی گفته که تقلبی در انتخابات 88 رخ نداده است.

متن خبر را در سایت «خودنویس» بخوانید

آقای خاتمی، اگر آقای حبیبی یا منبع خبری اش دروغ میگویند، لازم است که سریعا این نقل قول از خود را تکذیب کنید، در غیر این صورت، باید توضیح دهید که چرا در این دو سال این نظر را اعلام نکرده اید؟.

چرا زمانی که مردم به خاطر اعتراض به کودتا، زخمی و کشته میشدند و در زندان های گروهک تروریستی جمهوری اسلامی، مورد شکنجه و تجاوز جنسی قرار میگرفتند، این کودتا را انکار نکردید تا مردم به خاطر (به زعم شما) یک درروغ بزرگ که از سوی اطرافیان خود شما به آن دامن زده شد، آسیب نبینند؟.

چرا خود را به دروغ همراه مردم نشان دادید؟.

آیا در آن زمان باد از آن طرف میوزید؟!.

کودتای 88 تنها حقیقتی نیست که شما انکار میکنید، شما مجری و مسئول مستقیم تقلب و تغییر نتیجه انتخابات دور نهم ریاست جمهوری و و تحمیل کردن موجودی به نام محمود احمدی نژاد به ملت ایران هستید.

اکثر نامزد های آن دوره از جمله آقایان کروبی، معین و هاشمی، از تغییر نتیجه هر دو مرحله انتخاباتی خبر دادند که شخص شما مجری اش بودید.

از کسی که خود مجری تقلب در انتخابات بوده است، بعید نیست که چشم بر کودتای ننگین 88 ببندد.

آقای خاتمی!، این مواضع و اقدامات شما و اصلاح طلبان، از اندیشه راهنمای تان نشات میگیرد که هدف را رسیدن به قدرت میداند.

از دید شما و دوستان اصلاح طلب تان، سیاست پدر و مادر ندارد و هدف، رسیدن به قدرت و حفظ کردن رانت های اقتصادی ای که در سایه اشغال شدن ایران توسط باند جمهوری اسلامی به دست آورده اید است و در این راه هر دروغ (مثل انکار کودتای 88) و خیانتی (مثل دست بردن در رای مردم و معرفی کردن احمدی نژاد به عنوان برنده انتخابات دور نهم ریاست جمهوری) مجاز است.

رویای باطل شما اصلاح طلبان برای آشتی دادن مردم با باند شرور جمهوری اسامی، شما را از هر دو طرف خواهد راند و تاریخ هم قضاوت سختی در مورد تان خواهد کرد.

شما اصلاح طلبان با القای دروغ اصلاح پذیر بودن باند حاکم، تمام انرژی مردم را صرف این اصلاحاتی کردید که از اول هم عزیزانی چون آقای بنی صدر توضیح داده بودند که در جمهوری اسلامی چنین تلاش های محکوم به شکست است.

شما مسئول انفعال کنونی مردم هستید که طمع غرب و وابستگان و مزدبگیران غرب را برای حمله و بلعیدن ایران بر انگیخته است!.

آقای خاتمی!، اگر به خاطر وعده های بی پایه شما و دوستان اصلاح طلب تان که مردم را به انفعال کشانده است،  وابستگان به غرب با یک حمله نظامی بر ایران حاکم شوند و فرصت تاریخی کنونی برای برقراری دموکراسی و به دست آوردن استقلال حقیقی کشور از دست رود، آیندگان هرگز شما و دوستان متوهم تان را نخواهد بخشید!.

اکنون هم به جای عذرخواهی کردن از مردمی که قربانی خیال بافی ها و شاید بهتر باشد بگویم دروغ های شما شده اند، شروع به انکار کردن کودتای 88 و خیانت به مردمی که جان و مال و حریم شخصی جنسی شان را در  راه مقابله با شهوت رانی های خامنه ای و دیگر اعضای گروهک تروریستی جمهوری اسلامی از دست داده اند;  کرده اید؟!.

آقای خاتمی!، شما و دوستان اصلاح طلب تان اگر شجاعت همراهی مردم برای آزاد سازی ایران از چنگ اشغالگران و رسیدن به یک جمهوری دموکراتیک و مستقل از قدرت های خارجی که در آن دولت نسبت به تمام ادیان و مرام ها کاملا بیطرف باشد را ندارید، بدرود گفتنن به دنیای سیاست صد ها بار به شرکت کردن شما در جنایات و خیانت های جمهوری اسلامی شرافت دارد!.

آقای خاتمی انتخاب با شما ست!، مردم یا باند خونخوار جمهوری اسلامی؟!.

Advertisements

16 responses to this post.

 1. اينقدر ساده نباشيد خاتمي علي رغم موضع هاي محافظه كارانه اي كه داشته كه آن هم براي امنيت مردم بوده هرگز پرونده تيره اي نداشته واين داستان ها برا خراب كردن نام اوست مطمين باشيد اگر كوچكترين لكه سياهي در كارنامه او بود تا به حال در بوق وكرنا به گوش همه صد برابر شنيده مي شد.سياست شرافت ندارد ولي خاتمي مرد شريفي است سعي نكنيد خرابش كنيد.

  پاسخ

 2. Posted by ناشناس on اکتبر 23, 2011 at 6:24 ق.ظ.

  مولوی می گوید: تو که نداری طاقت سوزن زدن- باری از شیر ژیان هم دم مزن! کسی که نمی تواند به وعده هایش عمل کند در دور دوم باز کاندیدا نمی شود ئ باز دو باره و دوباره همان وعده های سر خرمنش را تکرار نخواهد کرد! چون مردم به این نتیجه خواهند رسید که او ریگی به کفش دارد! و ظاهر او با باطن او دو تاست و به قول یزدان از خویشاوندان پنهان اهریمن است! صرف نظر از اینکه موافق و مخالف خاتمی هر دو دلسوزند و فقط تفاوت در برداشت دارند باید گفت روز بروز بر مخالفین عصبانی ایشان افزوده می شود. چند وقت پیش آقای زیبا کلام که از عاشقان سینه چاک او بود شنیدم که گفت همه این مصیبت های ما به خاطر بی کفایتی شخص خاتمی بوده است! یک سرچ در سایت بالاترین بکنید و ببینید کامنت های مردم در مورد خاتمی چیست؟کار از حد فحش خارومادر هم گذشته است! اگر در آینده بپرسند چه کسی جمهوری اسلامی براندازی کرد؟ باید گفت شخص خاتمی! در کتاب های درسی خواهند نوشت او با بی تدبیری خود اصلاحات را به شکست کشاند و راه را برای انقلاب مردم هموار کرد! سرنوشت ایران ما بازیچه نیست که بخواهیم بر سر آن تعارفی با کسی داشته باشیم و بخواهیم بهای یک لبخند را با یک کشور بپردازیم! الان خود اصلاح طلبان هم به این نتیجه رسیده اند چه فرصت سوزی های بی شماری در جایی که دو قوه از سه قوه اجرایی کشور را در اختیار داشتند,کرده اند.تمام این جنبش سبز و تلفاتی که داده شد برای باز پس گیری پست ریاست جمهوریی بود که آقای خاتمی آن را از دست داد

  پاسخ

 3. Posted by علی از تهران on اکتبر 23, 2011 at 6:29 ق.ظ.

  آقای محترم! بیایید واقع گرایانه فکر کنیم بیایید روی داشته هایمان بازی کنیم. واقعیت این است که بله! تقلب نشد. یعنی شد ولی به همان اندازه ای که همیشه میشد، یه کم بیشترک. اما این اصلاَ مهم نیست. تقلب مهم تر استفاده از اموال ملت برای انتصاب یک نفر بود استفاده از اموال مادی و معنوی از ارزش ها، خریدن شعور و آگاهی مردم روستا و شهرستان به پول. این تقلب مهم تری است. اصلاَ نبود ازادی و توده ای کردن جامعه و سرکوب اندیشه و ترساندن مردم و فرار از دموکراسی خیلی اتهام سنگین تر و بهانه و علت بزرگتری است از تقلب در انتخابات. واقعیت این است که مردم به این آقا رأی دادند. جنبش سبز و زرد و قرمز و بقیه هم تا جامعه را درست نکند هیچ فایده ای ندارد. بیایید توی جامعه ببینید چه خبراست؛ حکومت اندیشه های اکثریت عوام بر همه جامعه. به حاشیه راندن روشنفکران و نخبگان و عدم تأثیر پذیری جامعه از ایشان چیزی که در همه دموکراسی ها حاکم است. اما دولت ما به عمد روی این امر یعنی ذره ای کردن جامعه و عدم انسجام تشکیلاتی و گروهی کار کرده است. این خیلی بدتر از آن تقلب است برادر. تقلبی که انجام هم نشد. حداقل تأثیرگذار نبود.

  پاسخ

  • پاسخ نویسنده:
   عزیزم من خودم اصلا رای ندادم و مخالف رای دادن مردم بوده و هستم، اما بپسندیم یا نپسندیم مردم به موسوی رای دادن

   پاسخ

 4. ba inke ba nazaret movafegham vali behtare ba adab bashim.
  in weblog ham maloom nist sirke ya jeddan ghasde komak be ayandeye iran ro dare.
  bishtare matalebi ke upload mikone sargarmi hastesh ta tahlili entaghadi.
  esmesh kheili khoobe vali matalebesh kheyir.

  پاسخ

 5. Posted by ناشناس on اکتبر 23, 2011 at 6:31 ق.ظ.

  وقتی موسوی می خواست کاندید شود خاتمی زودتر دوید و کاندیدا شد! ولی وقتی موسوی با قاطعیت اعلام کاندیداتوری کرد با وقت کشی سعی داشت با زبان بی زبانی موسوی را منصرف کند! و یاران با وفایش ! شروع به سرزنش موسوی کردند که چرا خروس بی محل شده و با وجود نامزدی خاتمی پا به میدان گذاشته است ! (ابطحی از جمله بود)پس خاتمی شروع به تعارفات مکش مرگ ما کرد!و چون ذاتا آدم سست عنصر و بی خاصیت و ابن الوقتی است تا موسوی را با اراده ای چون کوه در میدان دید پس عرصه را با استعفایی مضحک ترک کرد. فقط تصور کنید که بجای موسوی خاتمی کاندیدا بود که در اینصورت نیز تقلب حتمی بود ولی با این تفاوت که خاتمی نامه ای در جواب رهبر می نوشت و می گفت: پیام ملکوتی شما در خطبه های نماز دشمن شکن جمعه را با گوش جان نیوشیدیم! و از آنجا که حرف ولی فقیه عادل در نظام مقدس جمهوری اسلامی فصل الخطاب همه فصل هاست! پس من نیز بهمراه ملت همیشه در صحنه و مبارز ایران با اطاعت از آن فرزانه یگانه! مشت محکمی بر دهان یاوه گویان خارج نشین خواهیم زد. من نیز بنوبه خود پیروزی قاطع جناب اقای احمدی نژاد را با 24 میلیون رای تبریک گفته و پیشاپیش از زحمات بی دریغ اعضای شورای محترم نگهبان در انجام سالم این انتخابات پرشکوه و کم نظیر صمیمانه سپاسگذاری می نمایم!!

  پاسخ

 6. Posted by ناشناس on اکتبر 23, 2011 at 6:33 ق.ظ.

  یک روز یک چوپان ساده دلی گوسفندهایش را پای یک درخت جمع کرده و خودش نیز زیر سایه درخت دراز کشیده و دستش را هم زیر سر گذاشته و زیرچشمی گوسفندهایش رامراقب بود. ناگهان دید از دور یک سیاهی در حال نزدیک شدن است. پس با خودش گفت»
  واستا ببینم این سیاهی می خواهد بیاید اینجا چکار کند؟!
  سیاهی نزدیک تر شد.
  چوپانه دوباره با خود گفت»
  واستا ببینم این سیاهی می خواهد بیاید اینجا چکار کند؟!
  سیاهی نزدیکتر شد و به گوسفندها رسید.
  واستا ببینم این سیاهی می خواهد بیاید اینجا چکار کند؟!
  سیاهی نزدیک تر شد و به وسط گوسفندها رسید.
  واستا ببینم این سیاهی می خواهد بیاید اینجا چکار کند؟!
  سیاهی نزدیک تر شد و ازگوسفندها رد کرد.
  واستا ببینم این سیاهی می خواهد بیاید اینجا چکار کند؟!
  سیاهی به چهار پنج متری جایی که چوپانه خوابیده بود رسید.
  واستا ببینم این سیاهی می خواهد بیاید اینجا چکار کند؟!
  سیاهی به جلوی پای چوپانه رسید.
  واستا ببینم این سیاهی می خواهد بیاید اینجا چکار کند؟!
  سیاهی شلوارش را پایین کشید.
  واستا ببینم این سیاهی می خواهد بیاید اینجا چکار کند؟!
  سیاهی شلوار چوپانه را هم کند و ترتیب او را داد!
  وقتی کار سیاهی تمام شد و بلند شد تا شلوارش را ببندد و برود چوپانه بلند شد و گفت»
  ای سیاهی تو کیستی و اینجا چه خواهی؟!
  سیاهی گفت هیچ!!
  چوپانه عصبانی شد و با دستش به بیرون اشاره کرد و گفت»
  خوب برو ه ه ه ه ه ه ه ه !!
  حال حساب ما و خاتمی, حساب چوپانه و سیاهی است.خاتمی آمد و هشت سال گفتیم »
  واستا ببینیم این خاتمی می خواهد بیاید اینجا چکار کند ؟!
  پس از هشت سال انتظار گفتیم»
  ای خاتمی تو کیستی اینجا چه خواهی ؟!
  گفت هیچ !!
  پس گفتیم » خوب برو ه ه ه ه ه ه !!

  پاسخ

 7. Posted by ناشناس on اکتبر 23, 2011 at 6:34 ق.ظ.

  اگر در آینده بپرسند چه کسی جمهوری اسلامی براندازی کرد؟ باید گفت شخص خاتمی! در کتاب های درسی خواهند نوشت او با بی تدبیری خود اصلاحات را به شکست کشاند و راه را برای انقلاب مردم هموار کرد! پس برانداز اصلی خود اوست که دیگران را متهم به براندازی می کند

  پاسخ

 8. Posted by ناشناس on اکتبر 23, 2011 at 6:34 ق.ظ.

  خامنه ای آرزو داره تا خاتمی رهبری جنبش سبز را بر عهده بگیرد ! آرزو بر جوانان عیب نیست! در اینصورت او می تواند از این کبریت بیخطر و رییس جمهور تدارکات چی استفاده کند ومانند یک گاو باز که با یک تکه پارچه کم ارزش گاو 500 کیلویی را بازی می دهد, مردم را بازی دهد!

  پاسخ

 9. سلام دوست عزیز
  لینک وبلاگ شما رو تو بالاترین دیدم
  چه جوری می تونم عضو بالاترین بشم؟ ممنون میشم که از طریق ایمیل راهنماییم کنید

  پاسخ

 10. Posted by افسانه on اکتبر 23, 2011 at 8:07 ق.ظ.

  شما چه فرقی با دیکتاتورها دارید؟ یه نفر جمله ای گفته هنوز نمیدونید درست یا غلطه فحش دارید می دید خجالت بکشید همین افراط ها باعث شده مردم برن خونه هاشون و در رو از پشت ببندند و بگن اینا همه مثل هم هستن اینا برن بدترش میاد. آدم باشید لطفا

  پاسخ نویسنده:
  دوست عزیز، اولا توضیح بدین که من دقیقا چه فحشی دادم؟
  دوما یک شهروند با فرهگ دموکراتیک باید سیاستمداران رو وادار به موضع گیری شفاف کنه
  سیاست نامحرم دونستن مردم و زد و بند کردن پشت پرده که استادش هم هاشمی رفسنجانی ست، سم مهلک دموکراسی است
  آقای خاتمی به راحتی میتونه این موضوع رو تکذیب کنه
  اصلا یه لحظه فکر کنین چرا من انقدر مطمئن بودم که خاتمی تکذیب نمیکنه و با خیال راحت نشستم این مقاله رو نوشتم؟

  پاسخ

 11. کشته این بی تابی و هیجان شما هستم، از کی تا حالا موتلفه شده است منبع خبر درست و راستگو؟

  پاسخ

 12. Posted by siavash on اکتبر 23, 2011 at 8:19 ق.ظ.

  خاتمی قابل اعتماد نیست. چون آخوند است و آخوند ابزار کارش اسلام و اسلام بزرگترین خطر و دشمن برای ایران

  پاسخ

 13. Posted by بهروز روزبه on اکتبر 23, 2011 at 8:42 ق.ظ.

  شتاب نباید کرد. تجربه نشان داده که حزب مؤتلفه از کثیف ترین ترفندها برای پیشبرد اهداف خود بهره برده است و طناب چنین حزب ننگینی نباید دست یازید. باید حرف را از خود خاتمی شنید و قضاوت نمود.

  پاسخ

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: