یک هفته تظاهرات پیاپی، مساوی ست با نابودی جمهوری اسلامی


طبق بررسی ها و شواهدی که در دست است، با تظاهرات 25 بهمن و شکسته شدن اقتدار پوشالی باند حاکم، پایه های باند شیطانی جمهوری اسلامی بسیار سست شده است و با حدود یک هفته تظاهرات پیاپی، احتمال سقوط سریع جمهوری اسلامی بسیار زیاد است.
عربده کشی ها و توهین های سران باند جمهوری اسلامی و بوق تبلیغاتی شان _ صدا و سیمای کودتا _ به ملت قهرمان ایران نیز حکایت از عمق ترس و وحشت شان از رسیدن به روز های پایانی جمهوری اسلامی دارد.
در این روز های حساس، ما باید ضمن پرهیز از احساساتی شدن، تمام تمرکز مان را بر روی تظاهرات پیاپی و شروع اعتصابات قرار دهیم.
باند حاکم بر ایران، پس از عاشورای 88، با آوردن حدود صد تا دویست هزار مزدوری که به ملت 70 میلیونی ایران فحاشی میکردند و ایجاد حکومت نظامی پس از آن، مقاومت مردم را کم کرده و یک سال دیگر را با شکنجه و تجاوز و اعدام، بر سر کار ماند، اگر ما در روز های پس از فتنه 9 دی، به تظاهرات، قاطعانه ادامه داده بودیم، قطعا الان حکومت سقوط کرده بود.
پس از نمایش مضحک 29 بهمن; که نشان داد طرفداران به اضافه مزدوران جمهوری اسلامی، زیر نیم در صد ملت هفتاد میلیونی ایران را تشکیل میدهند، تظاهرات روز یکشنبه، در صورتی که در روز های بعد نیز تداوم یابد، در واقع آغاز سقوط جمهوری اسلامی خواهد بود.
روز یکشنبه، در کردستان، اعتصاب عمومی خواهد بود، اگر ما بتوانیم که در روز های بعد، این اعتصاب را به شهر های بزرگ تسریع دهیم، بی شک نابودی باند حاکم، شتاب بیشتری خواهد یافت.
البته باید توجه داشت که مردم ایران، افرادی عاطفی هستند و ممکن ست باند حاکم دوباره بخواهد از این مسئله سوء استفاده کرده و گرد یاس بر جامعه بپاشد.
جلوگیری از این مسئله، وظیفه تک تک تمام ما سرباز – رهبران انقلاب ایران ست.
مسئله بسیار مهم در روز یکشنبه این ست که ما باید کمترین هزینه را بپردازیم و بیشترین ضربه را به باند حاکم بزنیم تا امکان تظاهرات در روز های بعد نیز فراهم باشد.
تاکید میشود که اگر میادین اصلی شهر ها در اشغال مزدوران بود، ما در تمام محله های شهر پخش شده و کل شهر ها را تحت کنترل میگیریم.
ما باید با جا به جایی های مداوم مان، امکان سرکوب را از مزدوران بگیریم.
بیرون آوردن خودرو ها و ایجاد ترافیک نیز نقش بسیار تعیین کننده ای خواهد داشت.
در همان تظاهرات روز یکشنبه، قرار تظاهرات روز های بعد را هم خواهیم گذاشت.
همان طور که پیشتر نیز عرض شد، ما به هیچ وجه خشونت به جرج نمیدهیم، اما دفاع از خود نه تنها حق، بلکه وظیفه ما ست.
در موقع شرکت در تظاهرات، چه در روز و چه در شب، حتما صورت های مان را بپوشانیم.
خامنه ای شیطان صفت، در نماز جمعه خونینی که پس از کودتا برگزار کرد، اعلام نمود که حتی یک قدم هم در مقابل ملت قهرمان ایران عقب نشینی نخواهد کرد و دقیقا هم به وعده اش هم عمل کرد، او حتی ذره ای به مردم امتیاز نداده و نخواهد داد، پس او و نظام شیطانی اش به هیچ وجه اصلاح پذیر نیستند، از بین جمهوری اسلامی و ملت ایران، یکی باید نابود شود، که البته ملت بزرگ ایران هرگز نابود شدنی نیست.
ما به چیزی کمتر از نابودی کامل جمهوری اسلامی راضی نخواهیم شد.
یاد مان باشد که اگر الان عقب نشینی کنیم، نه تنها باند حاکم خود را بازسازی کرده و دوباره شروع به دریدن ملت ایران میکند، بلکه احتمال دستگیری و حتی اعدام آقایان موسوی و کروبی و خاتمی هم هست.
پیش به سوی نابودی کامل جمهوری اسلامی…!!!.
با تو یک معجزه سبز
داره اتفاق میوفته
که کسی اونو ندیده
نه تو قصه ها شنفته !

Advertisements

10 responses to this post.

 1. Posted by راهپیمایی روز اول اسفند: هدف: آزادی موسوی از زندان غیر قانونی جنتی و خامنه ای. مکان: چهار راه ولیعصر و پاستور - چهار راه فلسطین و پاستور -۱۲ فرو on فوریه 20, 2011 at 5:25 ق.ظ.

  راهپیمایی روز اول اسفند:
  هدف: آزادی موسوی از زندان غیر قانونی جنتی و خامنه ای.
  مکان: چهار راه ولیعصر و پاستور – چهار راه فلسطین و پاستور -۱۲ فروردین و پاستور – میدان پاستور.
  زمان: راس ساعت ۳ بعد از ظهر.
  وسایل لازم: چتربا دسته کلفت ، کیف کهنه با دسته محکم و یکی دو کتاب کهنه ، کلاه ضخیم گرم، ماسک، چسب تنسو پلاس، خوراکی ، و غیرو ….. که خودتان بهتر میدانید.
  در صورتی که به هر دلیلی امکان حضور در راهپیمایی را ندارید، با اتومبیل در سطح شهر حرکت کنید. تا با ایجاد ترافیک از نقل و انتقال و تحرک نیرو های ساندیسی جلوگیری کنید. و یا حداقل در مقابل در خانه خود بایستید. هیچکس نباید در خانه باشد.
  مبارک، بن علی، نوبتته سید علی

  پاسخ

 2. Posted by مهناز on فوریه 20, 2011 at 6:21 ق.ظ.

  اطلاع رسانی کنید برای حضور مردم در روز سه شنبه سوم اسفند و ادامه آن در روزهای بعد

  پاسخ

 3. Posted by فر زندان ولا يت on فوریه 20, 2011 at 6:57 ق.ظ.

  بياييد ماهم مي اييم
  ما عضو گروه ادرا ريون اقا هستيم وزماني كه ادرار اقا را خورديم مي دانستيم داريم چه كار مي كنيم . پس بدانيد نخواهيم گذاشت نفس بكشيد. ما با خوردن ادرار اقا مست شد هايم مست دفاع ار رهبر عزيز. ما با افتخار اعلام مي كنيم عضو گر وه ادرا يون هستيم. مردان بزرگي همچون حداد عادل رسايي نوري همداني مصبا ح يزدي با ما هستند . ما به فرمان رهبر اماده جهاد يم

  پاسخ

 4. khameneee bayad bereh

  پاسخ

 5. Posted by کورش on فوریه 20, 2011 at 8:52 ق.ظ.

  به امید خدا.

  پاسخ

 6. هموطن، آیا متوجه هستید که تمام نیرویی که جمهوری اسلامی دارد همین است که در خیابان دیدید؟ آیا متوجه هستید که اینها نمی‌توانند چند روز در خیابان بمانند؟ آیا متوجه هستید که اگر اینها یک روز عقب بنشینند، کار جمهوری اسلامی تمام است؟ آیا متوجه هستید که تعداد آنها در مقابل ما هیچ است؟ آیا ما هم نمی‌توانیم چند شبانه‌روز در خیابان بمانیم و برای همیشه زندگی، هستی، کشور و آیندۀ خود را پس بگیریم؟
  http://sharetext.org/KKJ

  پاسخ

 7. Posted by فر زندان ولا يت on فوریه 21, 2011 at 6:53 ق.ظ.

  بچه بسیجیها بر خیزید اقا تنهای تنهاست
  شب گذاشته درپی بر گزاری جلسه بیت رهبری امام مجتبی خا منه ی به فر ماند هان نظا می گفت ما را فر یب ند هید اقا تنهای تنهاست. شما به بها نه ی هر تجمعی وتقا ضای پول دارید تا به وسیله ی ان دزد ها وشر خر ها را اجیر کنید تازه همنو نها هم با شما نیستند وقتی به محله خودشان می رسند راحت می گویند رفتیم از بی نا موسها پول گرفتیم ومردم را زدیم. باید فکری اساسی کرد با این شیوه نمی توان جلو رفت اعترا ضا ت روز به روز بیشتر می شود وشما فقط دروغ تحویل اقا می دهید

  پاسخ

 8. Posted by فر زندان ولا يت on فوریه 21, 2011 at 7:39 ق.ظ.

  سيلي امام مجتبي خامنه ي به فرماندهي نيروي انتظا مي
  امام مجتبی خامنه ی در جلسه شب گذشته که دربیت رهبری برگزار شد. سیلی محکمی به احمدی مقدم زد وگفت. شما فرماند هان نظا می چه فکر می کنید. ها لو گیر اورده اید هر وقت بحث تجمع پیش می اید سر یع تقا ضا ی پول می کنید. تا چند دزد وشر خر را به عنوان طر فداری از رهبری به خیا با نها بیا ورید .تازه همنو دز دها هم با شما نیستند .۲۰ متر که از شما دور می شوند می گویند (از این بی نا موسها پول گرفتیم تا مردم را بزنیم).اقا یان حیا کنید. ودروغ را تمامش کنید نزدیگ به دوسال است که می گویید هیچ خبری نیست ولی هر روز داره تظا هرات بیشتر بیشتر میشه . از امروز خودم در صحنه هستم وبه صورت مستقیم امور را هدایت خواهم کرد http://675090.blogfa.com/

  پاسخ

 9. BA SALAM VA KHASTEH NABASHID .

  ba nazar shoma movafegham

  be omid peirozi

  پاسخ

 10. Posted by farhadrezaeiphd on فوریه 21, 2011 at 6:01 ب.ظ.

  شجاعت شما تحسین برانگیز و ستودنیست. ما بیشماریم. پیروزی نزدیک است

  پاسخ

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: