چرا تظاهرات یک اسفند، آغاز سقوط باند جمهوری اسلامی ست؟


طبق توافقی که نیرو های مختلف جنبش کرده اند، روز یکشنبه ساعت 3 بعد از ظهر مراسم بزرگداشت شهدای جنبش و تظاهرت  در پاسخ به فحاشی های سران باند جمهوری اسلامی علیه ملت قهرمان ایران; برگزار خواهد شد.
روز جمعه قرار ست که گله دویست تا سیصد هزار نفره ساندیس خور شان را برای فحاشی به ملت 70 میلیونی ایران، روانه خیابان ها کنند و میشود حدس زد که برای روز های پس از آن نیز، خواب حکومت نظامی ای از جنس روز های پس از نمایش مضحک 9 دی 88 دیده اند و در صورت عدم واکنش ملت، احتمال دستگیری آقایان موسوی و کروبی هم هست.
اگر روز یکشنبه مزدوران میدان امام حسین تا آزادی و میادین اصلی شهر های بزرگ را اشغال کرده بودند، تمام محلات و کوچه های شهر ها در دست ما خواهد بود.
فرق مهمی که این دفعه با عاشورا و فتنه 9 دی 88 دارد و اشغالگران ایران از آن غافلند، این ست که ملت آزادی خواه ایران، این بار نه فقط به دولت کودتا، بلکه به کل باند جمهوری اسلامی «نه» گفته اند و یک راهپیمای دویست تا سیصد هزار نفره و حکومت نظامی پس از آن، عزم شان را برای نابودی کامل جمهوری اسلامی جزم تر میسازد.
سال پیش ما در گردنه مهم و خطرناک 9 دی گیر کردیم، اگر آن گردنه را به درستی رد کرده و در روز های بعد به قیام ادامه داده بودیم، قطعا حکومت در سراشیبی تند سقوط قرار میگرفت (کاری که مردم مصر در برابر شبیه سازی فتنه «9 دی» توسط مبارک انجام دادند و پس از آن، حکومت مصر به سرعت سقوط کرد)، الان هم دقیقا در همان شرایط قرار داریم، اگر گول حقه های سینمایی سیمای کودتا که راهپیمایی مزدوران و شتر سواران خامنه ای را میلیونی نشان خواهد داد را نخورده و بتوانیم در 1 اسفند، حکومت نظامی شان را در هم بشکنیم (برقراری حکومت نظامی در تمام محلات و کوچه های شهر های بزرگی مانند تهران، دقیقا غیر ممکن ست) و در روز های بعدی هم به تظاهرات ادامه دهیم، قطعا باند جمهوری اسلامی در آستانه سقوط قرار گرفته و بدنه نیرو  های مسلح هم وقتی که نابودی جمهوری اسلامی را حتمی ببینند، شروع به پیوستن به مردم خواهند نمود.
در همان تظاهرات 1 اسفند، قرار تظاهرات روز های بعدی را هم خواهیم گذاشت.
وقتی که سیمای کودتا راهپیمایی ساندیس خوران و مزدوران را به شکل میلیونی نشان داد، به یاد دروغی که همین سیمای پاسدار ضرغامی در مورد قتل شهید صانع ژاله و عکس فتوشاپی ای که از او پخش کرد; باشیم و اجازه ندهیم که با دروغ های بی شرمانه شان ما را دلسرد کنند.
آن حدود سیصد هزار نفر مزدور و ساندیس خوری که باندجمهوری اسلامی در اختیار دارد (که البته تعداد کمی از آنها واقعا طرفدار باند حاکم هستند)، در مقابل ملت 70 میلیونی ایران هیچ هستند.
لطفا به هر شکلی که میتوانید، این متن را پخش کنید.
اگر از ایمیل کردن این متن بیمناک هستید و نگران کنترل شدن ایمیل ها هستید، لطفا با مراجعه به لینک زیر، با یک روش بسیار ساده برای ایمیل امن زدن (حتی با یاهو میل ها) آشنا شوید:

https://zeddekoodeta.wordpress.com/2010/09/28/%D8%B1%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%B2%D8%AF%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D9%85%D9%86-%D8%A8%D9%87-%DB%8C%D8%A7%D9%87%D9%88-%D9%85%DB%8C/

10 responses to this post.

 1. یک پیشنهاد! مردم می‌تونن ، لابلای شعارهای شبانه مثل «مرگ بر دیکتاتور» یا «الله اکبر» بر پشت بامها، تاریخ گرده همایی و اعتراضت را، مانند «یکم اسفند» فریاد بزنند. این خود میتواند یکی‌ از همه گیرترین اطلاع‌رسانی‌ها باشد. همین

  پاسخ

 2. این رو بدون تا زمانیکه سازمان مجاهدین و سلطنت طلبها خود را با سبزها قاتی میکنن و به طرفداری از جنبش سبز تظاهر میکنند،نه تنها به نتیجه نمیرسید،بلکه رژیم بهترین استفاده رو از این ها میکنه در واقع وجود مجاهدین و سلطنت طلبها فقط به نفع خامنه ایست.شما خوب میدونید که مردم چشم دیدن سازمان مجاهدین و سلطنت طلبها رو ندارن.میبینی که هر روز دارن فیلم روبوسی رجوی رو با صدام نشون میدن.من بهت قول میدم هر وقت جرس حسابش رو از اینها جدا کرد به پیروزی میرسه و خامنه ای گورش رو گم میکنه.

  پاسخ

 3. Posted by ققنوس ازادی on فوریه 18, 2011 at 3:21 ب.ظ.

  امیدوارم که 1 اسفند با شکوه برگزار شود به گونه ای که خود این فیلم سازان حرفه ای حکومتی انگشت حیرت بر دهان مانده و فرار را بر قرار ترجیح دهند… به نظرم کاملا حق با شماست و ما قبلا یکبار به اشتباه کوتاه امدیم اما امروز ما همان مردم دیروز نیستیم بلکه از سرگذشت دیگران درس اموختیم و حالا دقیقا میدانیم که استراتژی بعدیمان باید چی باشد
  با سپاس فراوان از تجزیه و تحلیل قشنگتون
  زنده باد ایران و ایرانی

  پاسخ

 4. با درود بر شما
  امیدوارم که بزرگداشت دو شهید بزرگوار جنبش سبزمون در روز 1 اسفند هرچه باشکوه تر برگذار شود به گونه ای که این فیلم سازان نظام انگشت حیرت بر دهان بمانند و فرار را بر قرار ترجیح دهند…روز 25 بهمن فقط یه بهانه بود واسه شروع و 1 اسفند بهانه خوبی است برای ادامه اعتراضات…امیدوارم این اعتراضات انقدر ادامه یابد تا حتی کسانی که در 25 بهمن در خانه بودند هم بلاخره به خیابان ایند برای فریاد کردن ازادی و در این روز ما پیروز میدان هستیم
  در نهایت کاملا با نظرتون موافقم و از تحلیل خوبتون سپاسگذارم
  قرار ما همین الان توی کوچه و خیابون ها برای اطلاع رسانی و 1 اسفند واسه تار و مار کردن این مزدوران ترسو…همراه شو عزیز
  زنده باد ایران و ایرانی

  پاسخ

 5. Posted by ناشناس on فوریه 19, 2011 at 9:45 ق.ظ.

  در روز 1 اسفند شترسواران بسیجی خامنه ای را وادار به فرار خواهیم کرد.

  پاسخ

 6. Posted by ناشناس on فوریه 19, 2011 at 9:46 ق.ظ.

  بسیج فرضیه تکامل داروین را به چالش کشید، بسیج یعنی حرکت از اوج انسانیت به سوی حضیض حیوانیت!

  پاسخ

 7. مردم اگر روزها که نه بلکه مانند مصریها هنگام شب هم میدان را ترک نکنند،داستان طور دیگری رقم خواهد خورد.

  پاسخ

 8. Posted by mamad22b on فوریه 20, 2011 at 4:08 ب.ظ.

  از طرف خودم و همه بچه هایی که تو کلاسن میگم.تا ما زنده ایم هیچ کس نمیتونه به آرمان انقلاب اسلامی و اقای خامنه ای احانت کنه.تا خون در رگ ماست خامنه ای رهبر ماست.
  جنبشی که آمریکا و اسراییل اون رو پشتیبانی کنن آخر میشه مثل مصر,عربستان,اردن و لیبی و … که دارن میفتن.من حرفم رو با دلیل میزنم.نه بسیجی هستم نه میخوام باشم.من ایرانی هستم و میخوام مسلمان باشم.
  اطیعوا الله و اطیعوا الرسول و اولی الامر منکم
  اطاعت کنید خدا را و پیامبر را و صاحب امرتان را.
  من میخوام به این آیه عمل کنم.هر کی میگه نمیخوام عمل کنم یا بهونه بیاره مطمن باشه که …

  امام على(ع) در مقابل خوارج -که شعار «لا حکم الاّ للّه» سر مى‏دادند و بر نفى وجود حکومت و امارت اصرار ورزیده، مدعى حکومت مستقیم خدا بر خویش بودند مى‏فرمود: «انّه لابد للناس من أمیر برّ او فاجر یعمل فى إمرته المؤمن»؛ «به ناچار مردم نیازمند وجود حاکم هستند؛ خواه نیکوکار و خواه بدکردار تا در حکومت او مرد با ایمان، کار خویش کند».(نهج البلاغه، خطبه 40.)

  امام على(ع) مى‏فرماید: «أیها الناس ان احق الناس بهذا الامر أقواهم علیه و أعلمهم بأمر الله فیه»؛ «اى مردم! سزاوارترین مردم به امارت و خلافت کسى است که بدان تواناتر و در آن به فرمان خدا داناتر باشد».(همان، خطبه 173.)

  ما نمیگیم تو دولت همه خوبن حتی زمان امام علی (ع) با اون عظمت هم فرماندارانی نادان و فرصت طلب بودن چه برسه به آقای خامنه ای که خاک زیر پای آقاست.
  اللهم عجل لولیک الفرج.

  پاسخ

  • دوست عزیز، نظرات شما محترم، اما این که شما به کسی که در حال حکومت کردنه، قدسیت میدین، ناشی از فرهنگ و تفکر تکلیف محور بودن شماست.
   در این تفکر، انسان خود را گناهکار فرض کرده و برای خود هیچ حقی قائل نیست و حاکمان را ولی و سرپرست و خود را رعیت میددونه.
   این اصلا چیز تازه نیست و در زمان شاه هم خیلی ها او رو میپرستیدن.
   اما در فرهنگ مدرن، انسان حق محور است و حاکم رو برای مدتی محدود استخدام میکنه و دائم هم از او بازخواست میکنن.
   من شما رو دعوت میکنم که به افراد حق محور بپیوندید، اما اگه حاضر به این کار نیستین، اصلا نگران نباشین، چون همیشه یک حکومتی خواهد بود که شما مورد ستایشش قرار بدین، فقط ماهیتش قراره تغییر اساسی کنه.

   پاسخ

 9. Posted by zeera iranparast on آوریل 13, 2011 at 11:23 ق.ظ.

  سلام شوهر خواهرم که بسیجی‌ هست میگفت بهشان گفتند که اگر اتفاقی‌ مثل ژاپن برای نیروگاه بوشهر یا نتنز بیفتد باید قرص‌های یود و پتاسیم بخورند متاسفانه داروخانه‌های این شهرها خبر دادند که دولت تمامی‌ این قرصها را برای پاسداران و بسیجیها خریداری کرده. به عبارت دیگر مردم باید بروند بمیرند. همیشه میگفتند بسیج یعنی ملت اگر ملت بسیج واقعی‌ هستند چرا دارو فقط برای پاسدارها هست و نه برای مردم. شوهر خواهرم این سوال را می‌کند ولی‌ جرات نکرد خودش بنویسد.

  پاسخ

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: